Feriha cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Feriha: 159. a 160. epizóda

12. 07 2018 01:10 | Alexandra Stahlová
Feriha: 159. a 160. epizóda
Feriha: 159. a 160. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Emir je rozhodnutý vyložiť pred Yavuzom karty na stôl - a Güneş riadne vystrašená. Zrejme je totiž... Tehotná s Emirom!

Spočiatku to síce vyzeralo naozaj hrozivo, no mokrej a skrz-naskrz premrznutej Güneş (Gizem Karaca) sa napokon podarí nepozorovane prekĺznuť pomedzi Yavuzových (Emre Koç) mužov do domu a uchýliť sa do svojej izby. Teda, úplne nepozorovane, žiaľ, predsa len nie – a bude to mať následky! Človek, ktorý ju videl vkradnúť sa domov a vzhľadom na absurdnú „návštevu“ podobne premočeného a neprehliadnuteľne rozrušeného Emira (Çağatay Ulusoy) si okamžite dal dve a dve dokopy, je totiž ako na potvoru práve Engin (Uğur Karabulut)... Keď sa na druhý deň ráno Can (Zeynep Çamcı) od Koraya (Yusuf Akgün) dozvie, že Emir nepríde, pretože je chorý, možno až trochu prihorlivo sa ponúkne, že mu odnesie dôležité dokumenty na podpis... Güneş je zaskočená, keď jej Engin prezradí dôvod, prečo jej večer pomohol a ušetril Emirov život, hoci mal ideálnu príležitosť zbaviť sa nenávideného soka – pretože je do nej zamilovaný! Ešte väčšie prekvapenie, alebo skôr menší šok, ju však čaká, keď príde navštíviť Emira a... Otvorí jej Can, ktorá jej naschvál zaklame, že Emir spí – a Emirovi zase z pochopiteľných dôvodov jej návštevu zatají. Vraj už pri dverách nik nebol, keď prišla otvoriť...

Obe sokyne sa však už o malú chvíľu stretnú opäť, tentoraz v Emirovom klube, keďže Hande (Ceyda Ateş) šikovne dotlačila Güneş k spolupráci s ním – a možno tak trochu paradoxne práve Can, ktorá ju evidentne nemôže vystáť a neverí jej ani za máčny mak, zachráni Güneş krk, keď sa na scéne nečakane objaví jej brat – ako inak, chce si s Emirom pohovoriť o včerajšku... Gülsüm (Pelin Ermiş) sa konečne šeredne vypomstí jej zákernosť, nanešťastie však na to nepekne doplatí i niekto nevinný – z otráveného čaju, ktorý naservíruje Pınar (Damla Debre), si totiž odpije i malý Kaan! A keďže s ním okamžite treba ísť do nemocnice, pretože sa okamžite povracia a vzápätí padne ako podťatý, čo sa navyše stane pred šokovanou Hatice (Ayşegül Uyguner), ktorá hneď pochopí, koľká bije, je len otázkou času, kedy sa celý rozsah šialenstva Gülsüm konečne prevalí... Božie mlyny síce melú pomaly, ale isto – a tentoraz možno konečne zomelú aj potvoru Sanem (Deniz Uğur). Vďaka Hande, ktorá ju šikovne vyláka zo zálohy, takže si nepríjemne zaskočený Yavuz nepozorovane vypočuje, aká si je ním i svojou mocou nad ním Sanem príliš istá, akoby bol len úbohou bábkou v jej rukách, ktorá urobí všetko, čo sa jej zachce. Jeho reakcia na seba, pochopiteľne, nenechá dlho čakať!

Ohnivý rozhovor medzi Can a Emirom o tom, čo medzi nimi bolo a už (vraj) nie je, si Güneş nesprávne vysvetlí, a tak sa hlboko sklamaná a zranená rozhodne pohnúť sa v živote ďalej a na Emira raz a navždy zabudnúť – a preto, len preto, napokon prijme Enginov prsteň! Ponížená Sanem sa chce Yavuzovi pomstiť, preto zájde za Emirom a ponúkne mu, samozrejme na slušnú, zopár užitočných informácie, s pomocou ktorých by ho mohol úplne zničiť – lenže pobavený Emir odmietne! No keď o niečo neskôr zbadá na Güneşinom prste honosný briliantový zásnubný prsteň, na jeho krásnej tvári niet ani náznak úsmevu. Keďže podlý Engin nevie o zákazke pre Emirov klub, nesprávne si vysvetlí Güneşinu návštevu v ňom a... Rozhodne sa dať sokovi príučku, na ktorú len tak nezabudne. No nielen jemu, patrične totiž plánuje „usmerniť“ aj Yavuza!

Pohľad na zdemolovaný klub je pre Emira o to bolestnejší, že dať ho znova do pôvodného stavu momentálne nie je v jeho silách, pretože po nebohom otcovi Ünalovi (Murat Onuk) zdedil len obrovskú kopu dlhov. Na rozdiel od Can a Koraya ale vážne pochybuje, že v tom má skutočne prsty Yavuz... Engin najme naň Yavuza zabijakov, aby to vyzeralo ako Emirova odveta. Tým by sa veľmi elegantne zbavil oboch nebezpečných protivníkov – teda, samozrejme, ak by to vyšlo, čo sa však nestane... Hoci si Hatice uvedomuje, že sa jej dcéra správa čudne, je naozaj šokovaná, keď ju pristihne priamo pri čine – keď sype rozdrvené lieky do Pınarinho nápoja! Sanem je ako mačka s deviatimi životmi... U Emira síce nepochodila, no so zbierkou potenciálne likvidačných informácií o Yavuzovi napokon predsa len zaklope na správne dvere – na Enginove dvere! Trest za všetky jej hriechy však príde veľmi rýchlo. Keď sa totiž v klenotníctve urážlivo pustí do Aysun (Ahu Sungur), tá ju udrie tak nešťastne, že spadne – a pri páde utrpí vážne, možno dokonca smrteľné zranenie hlavy!

Po rozhovore s Hande je Emir rozhodnutý vyložiť všetky karty na stôl – priamo pred Yavuzom! Güneş o tom zatiaľ ani len netuší, no i tak je už dosť vystrašená. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že je... Tehotná s Emirom!

Sledujte vo štvrtok, 12. júla, o 23.25!

Upútavka

 
Feriha - pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na