Feriha cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Feriha: 151. a 152. epizóda

06. 07 2018 00:30 | Alexandra Stahlová
Feriha: 151. a 152. epizóda
Feriha: 151. a 152. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Emir je z Güneş čoraz zmätenejší, vôbec sa totiž nespráva tak, ako očakával. Nech sa snaží akokoľvek, nedokáže ju dostať z hlavy!

Güneş (Gizem Karaca) je neskutočne vykoľajená z nečakaného opätovného stretnutia s Emirom (Çağatay Ulusoy), faktu, že je zjavne kamarátom jej novej známej a kolegyne Hande (Ceyda Ateş), ale tiež toho, že mu spoločnosť robí iná žena, veľmi krásna žena - Can (Zeynep Çamcı)... Netrvá však dlho a Güneş má oveľa vážnejšie problémy, do klubu sa totiž ako veľká voda dohrnie jej brat Yavuz (Emre Koç), ktorého rozbesnila už i predstava, že jeho malá sestra sa prišla zabaviť do klubu jeho najväčšieho nepriateľa! No ani ďalším hosťom nie je dvakrát do smiechu, napríklad Korayovi (Yusuf Akgün), ktorého až sem prenasleduje jeho exmanželka Gülsüm (Pelin Ermiş) a ktorá mu urobí ďalšiu nezmyselnú scénu kvôli Hande. A, žiaľ, nie poslednú – ďalšiu, ešte absurdnejšiu, mu urobí hneď ráno, keď uvidí do bytovky prichádzať Hande. Ani len jej totiž nenapadne, že by mohla ísť za niekým iným...

Keď sa Hande od Koraya dozvie pravdu o tom, kto je Güneş, rozhodne sa ju prepustiť, pretože nechce pracovať s niekým, koho príbuzný spôsobil je kamarátovi toľko bolesti. Napokon však vyhovie Emirovi a Güneş neprepustí... Seher (Neşem Akhan) opäť raz dokáže, že má naozaj mizerný vkus na chlapov – najnovšie sa totiž zamerala na Kamila, Yavuzovho šoféra a pravú ruku! No tentoraz tvrdo narazí, pretože ju pri flirtovaní s ním prichytí svokor Rıza (Metin Çekmez), ktorý jej pekne vytmaví, čo si o nej myslí – a keď Kamil pochopí, že je vydatá, zhnusený zdúchne kadeľahšie! To však nie je všetko, Rıza s Hatice (Ayşegül Uyguner) ju totiž vzápätí vyhodia z domu! Hande cíti, že v príbehu, ktorý jej o svojom zoznámení s Emirom porozprávala Güneş, niečo podstatné chýba, no je jej jasné, že od nej sa to nedozvie. A keďže si uvedomuje i tom, že sa to nedozvie ani od Emira, obráti sa na jediného človeka, ktorý je tiež do všetkého zasvätený – na Koraya... Can sa napokon rozhodne prijať Emirovu ponuku a stane sa šéfkou bezpečnosti v jeho novom klube.

Keď Koray zistí, že Hande si s ním dohodla stretnutie opäť len kvôli Emirovi, veľmi sa ho to dotkne a urazene odíde. Ani jeden z nich sa tak nedočká toho, v čo dúfal... Rıza sa po zrelej úvahe rozhodne prijať Mehmetovu (Melih Selçuk) ponuku, a tak sa spolu s Ӧmerom (Onay Kaya) narýchlo zbalia, odídu späť do rodnej dediny, kde si vybavia pasy a následne odcestujú do zahraničia za ním. V skromnom domovníckom byte tak ostanú bývať už len Hatice a Gülsüm, ktorým je zrazu akýsi priveľký... Sanem (Deniz Uğur) na rovinu povie Güneş, že všetko, čo jej Emir urobil, bolo naplánované i to, že ak by o tom jej brat vedel, Emir by to neprežil! Je rozhodnutá zatiaľ to pred Yavuzom tajiť, no má jednu podmienku - Güneş sa jej musí zverovať úplne so všetkým, vraj aby vedela, že je v poriadku...Ťažko povedať, čo tým Sanem sleduje, no Güneş pred Yavuzom skutočne kryje!

Yavuz sa rozhodne dať svoju sestru dokopy s jedným z mála svojim priateľov a obchodných partnerov, bohatým a svetaskúseným podnikateľom Enginom (Uğur Karabulut), ktorý je ňou očarený, no v opačnom garde to rozhodne povedať nemožno - Güneş je zjavne odporný po všetkých stránkach! Pochopiteľne preto nie je vôbec šťastná, keď im brat na ďalší deň dohodne akési rande-nerande v lodenici... Emir je z Güneş čoraz zmätenejší, vôbec sa totiž nespráva tak, ako očakával – a teraz mu ju navyše ešte aj k ostatným ženám zvyčajne maximálne kritická Hande vykreslila len v tých najružovejších farbách! Cansu (Sedef Şahin) je taká šťastná s „Haldunom“, že úplne stratila všetku ostražitosť a rozradostená sa s ním chystá na cestu okolo sveta. Netuší, že jediným zmyslom tejto cesty je, aby si ho vzala na konzuláte v zahraničí a... Jej nevlastná mama Sanem sa tak prostredníctvom neho konečne dostala k celému jej majetku! Lara (Feyza Civelek) nie je hlúpa, a tak jej hneď trkne, že keď sa jej Hande tak zneistene pýta na Pınar (Damla Debre), zrejme jej Koray predsa len nie je až taký ľahostajný, ako sa snaží predstierať...

Nech sa Emir snaží akokoľvek, Güneş jednoducho nedokáže dostať z hlavy. Keďže sám sebe pomôcť nedokáže, chce sa aspoň pokúsiť urovnať vzťahy medzi Hande a Korayom - no keď s Hande prekvapene sledujú, ako kuriér prinesie Güneş prekrásnu kyticu od džentlmena Engina, razom ho prejde nálada. Nečudo, že si Emir nedokáže odpustiť pár riadne jedovatých poznámok na Güneşinu adresu, keď si príde po mobil, ktorý si u dievčat v kancelárii zabudol. Jej prudká reakcia ho dokonale odzbrojí, už-už sa ju chystá pobozkať - netušiac, že ich emotívne stretnutie má neželaného svedka... Engina.

Sledujte v pondelok, 9. júla, o 22.25!

Upútavka

 
Feriha - pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na