Feriha cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Feriha: 149. a 150. epizóda

05. 07 2018 00:40 | Alexandra Stahlová
Feriha: 149. a 150. epizóda
Feriha: 149. a 150. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Okrem novej farby vlasov má Hande i ďalšie novinky - je zasnúbená s akýmsi Mertom a bude sa onedlho vydávať!

Po spoločne strávenej noci, ktorá bola pre Güneş (Gizem Karaca) tou najkrajšou v jej živote, sa jej zrazu nepríjemne chladný a povýšený Emre/Emir (Çağatay Ulusoy) predstaví svojím skutočným menom, povie jej, že preňho nič neznamená, že bola len hračkou v hre, ktorá sa práve skončila a že teraz môže svojmu bratovi Yavuzovi (Emre Koç) odkázať, že Sarrafoğlu vyrovnal skóre! Nič netušiacej nevinnej kráske, ktorá sa doňho zaľúbila celým svojím srdcom, sa tak v sekunde zrúti celý svet! Keď sa o niečo neskôr ako-tak spamätá zo šoku, vyhľadá si všetko o Emirovi a Yavuzovi na internete a... Pochopí všetku tú hrôzu. V záchvate zúfalej bezmocnosti síce roztrhá všetky spoločné fotografie s Emirom, pretože jej zlomil srdce, no i tak sa rozhodne ho uchrániť pred bratovou nemilosrdnou pomstou, ktorá by nepochybne nasledovala, keby mu skutočne povedala pravdu, ako si to Emir prial, ako to plánoval...

Ťažko povedať, koho nečakané stretnutie viac rozhádzalo, či Hande (Ceyda Ateş) alebo Koraya (Yusuf Akgün). Hande sa síce spočiatku pred Larou (Feyza Civelek) snaží strúhať formu a predstierať, že je absolútne v pohode, no kamarátka ju pridobre pozná, aby tomu uverila. Nuž a Koray... Ten je úplne mimo a ani sa to nepokúša tajiť. Práve naopak, zájde za Emirom a vyleje si pred ním svoje zmätené srdce – len aby si vzápätí vypočul šokujúce novinky o Emirovej pomste Yavuzovi, ktoré ho rozhodia ešte viac! Riadne zmätený je ale i Emir, ktorý vôbec nechápe, prečo ho ešte Yavuz neprišiel zabiť – a do tohto chaosu sa mu zrazu ozve ešte i Hande, ktorá vzápätí prikvitne na návštevu! Vlastne, príde sa mu ospravedlniť za to, že tu preňho nebola v najťažších chvíľach. Emir to využije, aby jej prehovoril do duše kvôli Korayovi – a dočká sa prekvapivej odpovede... Hande je totiž zasnúbená s akýmsi Mertom a bude sa onedlho vydávať! Keď si otravná Gülsüm (Pelin Ermiş) všimne, aký je Koray rozhádzaný, hneď má jasno v tom, že za to určite môže Pınar (Damla Debre), ktorú neznáša každým dňom viac a viac!

Hoci si Yavuz veľa sľubuje od Sanem (Deniz Uğur) – poveril ju totiž tým, aby od Güneş zistila všetko, čo sa zistiť dá -, tentoraz jeho inokedy taká prefíkaná milenka fatálne zlyhá, Güneş jej totiž okrem toho, že jej vzťah sa skončil, nepovie nič. Nebyť Emira, ktorý si krátko po Güneşinom odchode z kaviarne k Sanem prisadne a vrcholne arogantne sa vlastne prezradí sám, Sanem by ani v tom najdivokejšom sne nenapadlo, že práve on je tým mužom, ktorý sa tak nepekne zahral s Güneş! No hoci to teraz už vie a Emir ráta s tým, že ho Yavuz o to rýchlejšie príde zabiť, Sanem sa z nejakého dôvodu rozhodne kryť ho a Yavuzovi nič neprezradiť... Koray sa zdôverí Pınar, ako hlboko ho zasiahlo, keď mu Hande ukázala zásnubný prsteň a povedala o svojej blížiacej sa svadbe. Keď prejde i ďalší deň bez Yavuzovej netrpezlivo očakávanej poslednej „návštevy“, Emir sa rozhodne vyhľadať Güneş a zistiť, čo je vo veci – a prekvapivá pravda, že Güneş bratovi vôbec nič nepovedala a že si bude musieť nájsť iný spôsob pomsty, ho úplne odrovná...

Keď na seba po veľmi dlhom čase v kaderníctve narazia Aysun (Ahu Sungur) a Sanem, opäť medzi nimi lietajú iskry, hoci tentoraz sa nevypočítateľná tmavovlasá potvora len dosť neobratne – a žiaľ, neúspešne – snaží Aysun varovať, aby dohliadla na Emira... Keď Can (Zeynep Çamcı) zistí, že Güneş a Yavuz sú si blízki, myslí si, že je to jedna z jeho mileniek, ktorú mafián zrejme na Emira z nejakého chorého dôvodu nasadil. Preto sa rozhodne Emira varovať – len aby prekvapená zistila, že je to jeho sestra a že tým, kto provokuje osud, je sám Emir! Hande veľmi poteší, keď náhodou natrafí na kamarátku Güneş, ktorej dokonca ponúkne prácu vo svojej firme – a Güneş vďačne prijme, hoci vie, že brata tým riadne vytočí... Kým Güneş sa snaží zabudnúť na Emira ponorením sa do nesmrteľného príbehu Jane Austenovej Pýcha a predsudok, Emir, ktorý na ňu myslí stále častejšie a intenzívnejšie, sa zrazu prichytí, ako ukrytý pod rúškom noci vyčkáva pred Yavuzovým domom v nádeji, že aspoň na chvíľku Güneş zazrie!

Koray odmieta uveriť, že Hande opäť nehrá nejaké hlúpe divadielko, že je skutočne zasnúbená a že si svoju kanceláriu otvára v tesnej blízkosti jeho domova. Časť z neho totiž tak trochu stále dúfa, ale tiež sa trochu obáva, že sa vrátila kvôli nemu! Can konečne naberie odvahu a zájde za Emirom do jeho nového podniku v nádeji, že sa tam pre ňu azda nájde nejaké vhodné miesto. Zjavne potešený Emir jej skutočne ponúkne prácu šéfky ochranky, čo však ona, dosť nepochopiteľne, odmietne... Gülsüm sa zosype, keď v Larinom obchode natrafí na Hande. Zúri, pretože ju zachvacuje neopodstatnená panika pri predstave, že teraz bude o Koraya, ktorý jej už dávno nepatrí, musieť bojovať hneď s dvoma sokyňami! Na slávnostné otvorenie nového Emirovho a Korayovho klubu príde mnoho známych hostí, pozvaných i nepozvaných – medzi prvými Aysun, Hande a... Güneş.

Sledujte vo štvrtok, 5. júla, o 22.25!

Upútavka

 
Feriha - pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na