Feriha cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Feriha: 119. a 120. epizóda

08. 06 2018 00:50 | Alexandra Stahlová
Feriha: 119. a 120. epizóda
Feriha: 119. a 120. epizóda Foto: Calinos Entertainment

V klube dôjde k nepríjemnostiam, tentoraz vďaka Eceinmu agresívnemu bývalému Yavuzovi, ktorý z celej duše neznáša Emira!

Keď Feriha (Hazal Kaya) podľa nezameniteľného tetovania na krku zamaskovanej krásky, ktorá sa po celý čas baví s Emirom (Çağatay Ulusoy), zistí, že ide o jeho bývalú Ece (Yağmur Tanrısevsin), je to pre ňu obrovský šok. A ďalší ju čaká krátko nato, keď sa jej nič netušiaca Ece predstaví a prezradí jej, že v klube pracuje ako prevádzkarka! Nečudo, že ju razom prejde chuť na zábavu. Nanešťastie však namiesto toho, aby radšej odišla, sa svoj hnev, sklamanie a žiarlivosť pokúsi otupiť množstvom tequilly! Koray (Yusuf Akgün) nedôverčivo sleduje Hande (Ceyda Ateş) a jej maskovaného spoločníka na každom kroku. Lare (Feyza Civelek) sa len tak-tak podarí zabrániť škandálu, keď akoby skamenenú Cansu (Sedef Şahin) odvedie z klubu späť domov skôr, než ju Emir spozná. Rıza (Metin Çekmez) sa veľmi hnevá na Mehmeta (Melih Selçuk), že prijal prácu u Emira – ešte viac však na zaťa, pretože podľa neho keď zamestnal Mehmeta... Urobil si z neho otroka!

Udrie polnoc a všetci si zložia masky - a pri pohľade na opitú Ferihu so slzami v očiach úsmev na Emirovej tvári razom zamrzne! No než si stihne premyslieť, čo by mal povedať alebo urobiť, musí sa postarať o Koraya, ktorý po tom, čo v Handeinom spoločníkovi spoznal Leventa (Barış Kılıç), začal vyvádzať a chce sa biť! Emirovi sa síce podarí posadiť priateľa, manželku a maskovanú dámu, z ktorej sa vykľuje Gülsüm (Pelin Ermiş), do auta a odviezť ich domov, no pred klubom ako supy striehnuci reportéri už majú, po čo prišli – pár šťavnatých fotografií a titulkov do zajtrajších novín! A tak keď na druhý deň nad Istanbulom vyjde slnko a všetci, vrátane rodiny Yılmazovcov, rozoberajú Ferihino spoločenské pokĺznutie, Emir a Feriha bezradne prešľapujú na mieste, pretože ani jeden z nich už nevie, ako sa z nevysvetliteľne sa kopiacich problémov dostať a nájsť si k sebe opäť cestu... Keď Emir prinesie Mehmetovi podľa dohody štvrťročnú zálohu, Mehmet okamžite vyplatí dlh, ktorý má jeho rodina u Leventa. Aysun (Ahu Sungur) je zdesená a znechutená, keď zistí, že za špinavým novinovým článkom, na ktorom sa dnes zabáva celý Istanbul, stojí Ünal (Murat Onuk) – a že spriatelenému novinárovi práve dohodil tému na ďalší, namierený proti ich synovi Emirovi!

Žiarlivosťou zalepenému Korayovi je úplne jedno, že Levent je učiteľ a on študent a že sú práve na území školy, zúrivo sa na svojho soka vrhne – a nebyť Emira, zrejme by ho poriadne zmlátil... Na rozdiel od Koraya historke o vzťahu medzi Hande a Leventom neverí ani Emir, ktorý vie, ako veľmi Levent ľúbi jeho ženu, ale ani Feriha, ktorá zase vie, ako veľmi Hande ľúbi Koraya... Emirovi odľahne, keď jeho šéf Ihsan zareaguje na negatívnu reklamu v novinách úplne opačne, ako čakal – namiesto výčitiek a hnevu totiž iba s úsmevom na perách spokojne skonštatuje, že aj negatívna reklama je reklama...! No v klube napokon predsa len dôjde aj dnes večer k nepríjemnostiam, tentoraz vďaka Eceinmu agresívnemu bývalému Yavuzovi (Emre Koç), ktorý sa k nej správa, akoby mu patrila, ako nejaká vec – a ktorý z celej duše neznáša Emira! Keď Emir pre istotu pošle s Ece domov ako dohľad Mehmeta, ten si náhodou všimne tetovanie na jej krku a predstaví sa jej ako dvojča Emirovej manželky, čo jej padne vhod – dostane sa tak totiž k Ferihinmu telefónnemu číslu, aby jej mohla osobne všetko vysvetliť. Alebo sa o to pokúsiť.

Cansu je sama zo seba vydesená, pretože nočné mory, ktoré ju od návratu domov sužujú, sa neustále zhoršujú – v tom poslednom dokonca chladnokrvne zavraždila Ferihu! Keď v novinách vyjde ďalší odporný článok, tentoraz o „Emirovom vyhadzovačovi“ Mehmetovi, Emir hneď vie odkiaľ vietor fúka, a tak zájde za svojím otcom Ünalom a pekne od pľúc mu povie, čo si o ňom a jeho špinavostiach myslí. Sanem (Deniz Uğur) len ťažko dokáže skryť, ako nekonečne ju vytáča Leventova nová priateľka Hande. Vlastne... Ani sa o to veľmi nesnaží. Je zvláštne, a aj trochu paradoxné, že Hande a Ferihu, ktoré si nikdy neboli veľmi blízke a nerozumeli si, dnes spája viac, ako kohokoľvek iného – ak by ich niekto neznalý ich minulosti videl dnes spolu sedieť na lavičke a rozprávať sa, nepochybne by si myslel, že sú... Blízke priateľky.

Keďže Seher (Neşem Akhan) ani za nič nechce, aby sa Emir s Ferihou odsťahovali, rozhodne sa sabotovať predaj ich bytu, a preto pred agentom realitnej kancelárie a potenciálnymi záujemcami vyrukuje s absurdnou, no účinnou historkou o tom, že táto bytovka je semeniskom hriechu a že tu bývajú iba samí šialenci, kriminálnici a vyvrheli spoločnosti! Keď Emir zistí, že Cansu pustili z nemocnice, temer zošalie od strachu o Ferihu. Na kratučkú chvíľu tak celý svet navôkol prestane existovať, sú len oni dvaja... No vzápätí je opäť všetko inak, pretože Feriha mu povie o Eceinom telefonáte a požiada ho, aby sa už nič podobné neopakovalo a on sa okamžite vyberie do klubu si to s ňou vyjasniť – a tam ho z rýchlo sa okolo rútiaceho auta zasiahne a vážne zraní viacero výstrelov!

Sledujte v pondelok, 11. júna, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Feriha - pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na