Feriha cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Feriha: 105. a 106. epizóda

29. 05 2018 01:10 | Alexandra Stahlová
Feriha: 105. a 106. epizóda
Feriha: 105. a 106. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Feriha sa pravdu o novinovom škandále spred niekoľkých dní nedozvie od manžela, ale nanešťastie akurát od potvory Seher!

Pohľad na tehotnú Emirovu (Çağatay Ulusoy) bývalú, ktorá mu doniesla obrázok ultrazvuku ich bábätka, Ferihu (Hazal Kaya) úplne odrovná. Ešte pred troma sekundami bola tou najšťastnejšou ženou na svete, no teraz sú celý jej život s manželom i budúcnosť zrazu v troskách. Je zúfalá a bezradná - a nič, vôbec nič, čo Emir povie alebo urobí... To nedokáže napraviť. Totálne vyšinutý Halil (Ufuk Tan Altunkaya) dostane ťažký záchvat, keď si k nemu na klinike prisadne pološialená Cansu (Sedef Şahin) a prezradí mu, že sa pokúsila zabiť jeho milovanú Ferihu! Gülsüm (Pelin Ermiş) sa veľmi hanbí, keď jej Koray (Yusuf Akgün) povie, že za ním bola jej mama Hatice (Ayşegül Uyguner) a požiada ju, aby už naňho viac netlačili... Emir a Feriha sa večer o všetko úprimne porozprávajú, pretože ani jeden z nich nechce, aby jediná chyba znovu vynulovala všetko to krásne, čo si tak ťažko a bolestne vydobyli. No ľahké to rozhodne mať nebudú, o tom sa presvedčia hneď ráno, keď cestou na raňajky a následne do školy natrafia na Mehmeta (Melih Selçuk), ktorý im návrat domov riadne osladí uštipačnými poznámkami. Zatiaľ totiž ešte ani len netušia, že o tom, čo ich ničí, už si šepká celý Istanbul. O to väčší je ich šok a hanba, keď po príchode do školy zistia pravdu – že už zjavne úplne všetci vedia, čo ich postretlo!

Kým Koray dorazí do školy, Hande (Ceyda Ateş) expresne o všetkom, čo sa stalo informuje Emira a aj mu na mobile ukáže onlineverziu článku, ktorý v uplynulých dňoch priniesli noviny. Pochopiteľne ho to poriadne rozhnevá a poháňaný spravodlivým hnevom sa ponáhľa vyčistiť svojej aférke i jej podarenej mame, ktorá sa od nej nepohne ani na krok a neustále hovorí za dcéru, akoby hádam bola nesvojprávna, žalúdok! Zároveň chce konečne počuť, o čo im vlastne ide, čo od neho chcú – a vymedziť mantinely, ktorými jednoznačne sú... Dvere jeho a Ferihinho bytu! Emir je veľmi rázny, no nepochybne by bol ešte nepriateľskejší, keby vedel, že na strane týchto dvoch „dám“ je i jeho mama Aysun (Ahu Sungur), ktorá si od ich podpory sľubuje definitívny rozchod Emira a Ferihy, čo sa však, možno tak trochu paradoxne, zdá byť prisilnou kávou aj jej exmanželovi Ünalovi (Murat Onuk).

Keď Emir zistí, že ho otec odstrihol od všetkých účtov, zahanbený zájde do baru na pohárik či dva s Korayom, a tak sa Feriha sa pravdu o novinovom škandále spred niekoľkých dní nedozvie od manžela, ale nanešťastie akurát od potvory Seher (Neşem Akhan), ktorá jej celá šťastná strčí pod nos jeden výtlačok, ktorý si naschvál odložila! Gülsüm, ktorá je u nej práve na návšteve, robí, čo môže, aby sesternicu nejako utešila – ale tiež aby sama seba presvedčila, že sú na tom rovnako, že len obe bojujú o záchranu svojho hniezda...

Zvláštne pobavená Lara (Feyza Civelek) nemôže inak, ako jemne si rypnúť do Bülenta, keď na seba opäť raz náhodne natrafia – ako inak, kvôli Sanem (Deniz Uğur). Keď sa Emir konečne vráti domov, s Ferihou sa nepekne pohádajú. Nové okolnosti im totiž dávajú obom poriadne zabrať... No napokon sa predsa len dokážu upokojiť a nájsť spoločnú reč – a Feriha Emirovi sľúbi, že ak sa ukáže, že je skutočne otcom toho dieťatka, on bude samozrejme stáť pri drobčekovi, ako sa patrí a ona zase... Pri ňom. Levent (Barış Kılıç) a Bülent si nepríjemne vojdú do vlasov, samozrejme kvôli Sanem... K nemenej napätej a nepríjemnej, hoci veľmi krátkej hádke však príde aj u Yılmazovcov, alebo skôr pred ich dverami, pretože ďalej sa Feriha s Emirom, ktorí prišli odprosiť Rızu (Metin Çekmez) a pobozkať mu ruku, skrátka nedostanú... Aby aspoň na istý čas zabudla na svoje trápenie, rozhodne sa Gülsüm využiť láskavú Larinu ponuku a vymeniť svoju drahú, no nepoužiteľnú garderóbu, ktorú jej pred časom vybrala Seher, za niečo pohodlnejšie a viac zodpovedajúce jej štýlu.

Emir sa Korayovi zverí s ďalšími problémami, o ktorých zatiaľ ešte svojej žene nič nepovedal – že zrejme bude musieť predať všetko, čo má, aby vôbec mali z čoho žiť! No ak by vedel, čo sa práve teraz deje doma, zrejme by sa rýchlo ponáhľal za milovanou ženou, aby jej bol v ťažkých chvíľach oporou, pretože tá práve teraz musí čeliť ďalšiemu nenávistnému výstupu svokry Aysun, ktorá za ňou prišla z jediného dôvodu – aby medzi ňu a svojho syna vrazila ďalší klin! No Feriha Emira miluje, a tak je rozhodnutá svoje šťastie s ním si ubrániť, hoc aj proti všetkým. Alebo aspoň bola, než za ňou príde Emirova ex, naočkovaná svojou odpornou mamou, nenaservíruje jej poriadnu znôšku klamstiev a nezahrá pred ňou trpko-sladké divadielko, ktoré ju, žiaľ, s bolestnou presnosťou zasiahne na správnom mieste. Akoby toho už i tak nebolo dosť, krátko nato sa Feriha od potvory Seher dozvie, že jej Emir platil po celý ten čas, čo bývala dole – a tak sa, samozrejme, znova pohádajú. No tentoraz je to oveľa horšie, než kedykoľvek predtým, pretože Emir sa nechá vyprovokovať a... Ferihu udrie!

Sledujte v utorok, 29. mája, o 22.20!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Feriha - pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na