Feriha cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Feriha: 101. a 102. epizóda

24. 05 2018 00:50 | Alexandra Stahlová
Feriha: 101. a 102. epizóda
Feriha: 101. a 102. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Emirov život sa ocitne v troskách, keď mu jedna z jeho známostí na jednu noc príde oznámiť, že... Bude otcom!

Feriha (Hazal Kaya) je v hlbokom šoku. Ťažko povedať, čo čakala, no rozhodne ju ani len nenapadlo, že sa ju jej otec Rıza (Metin Çekmez) a brat Mehmet (Melih Selçuk) opäť pokúsia bez jej súhlasu a poza jej chrbát zasnúbiť, navyše s jej učiteľom Leventom (Barış Kılıç)! Je úplne bez seba od hnevu a hanby – a nebyť Leventa, ktorý z celej tej neuveriteľne trápnej situácie vycúva ráznym popretím svojich citov k Ferihe, ktovie, ako by to napokon dopadlo? No hoci je tým celá záležitosť pre Rızu uzavretá, pre vznetlivého Mehmeta ani zďaleka nie a tak výdatne podpichovaný potvorou Seher (Neşem Akhan) neprestáva hľadať spôsob, akým sestru a učiteľa prinútiť k svadbe! Pre Emira (Çağatay Ulusoy), ktorý sa to dozvie tým najhlúpejším možným spôsobom – na parkovisku pred školou, od soptiaceho Mehmeta – je to pochopiteľne veľmi ťažké. Koniec koncov, reč je o jeho manželke, hoci o tom, že sú svoji, zatiaľ nik okrem nich nevie. Nečudo, že sa s Ferihou opäť trocha pochytia – a ako na potvoru, keď sa uchýli na toalety, aby sa mohla nikým nerušená vyplakať, nájde ju tam akurát Cansu (Sedef Şahin)!

Prefíkaná Seher si každým dňom viac a viac osobuje právo miešať sa všetkým do života a dokonale ho obrátiť hore nohami – a práve teraz sa prilepila na zúfalú Gülsüm (Pelin Ermiş), ktorá je pripravená vyskúšať úplne všetko, hoc aj ísť do pekla a späť, len aby mala aspoň malú šancu znovu si získať Koraya (Yusuf Akgün)! A tak neváha na radu svojej novej najlepšej kamarátky poriadne vyplieniť Korayovu kreditku! Nuž áno, Korayovi v týchto dňoch rozhodne niet čo závidieť - nech urobí čokoľvek, niekomu tým ublíži a sám ostane nešťastný! A nech sa snaží akokoľvek, Hande (Ceyda Ateş) sa s ním po tom, čo sa presťahoval späť k manželke, odmieta vôbec baviť! V poslednom čase však spolu mimoriadne napätým spôsobom komunikujú aj Aysun (Ahu Sungur) a Ünal (Murat Onuk) – ako inak kvôli rozdielnym názorom na život ich syna a jeho problémy. No v medziľudských vzťahoch to povážlivo škrípe aj medzi Leventom a jeho mamou, pretože podľa jej názoru nereaguje dostatočne rázne na jej znepokojujúcu novinku, že jeho mladší brat Bülent strávil minulú noc v byte Sanem (Deniz Uğur) – a takisto medzi Ferihou a Gülsüm, pretože Seherine intrigy zjavne konečne padli na úrodnú pôdu a Gülsüm uverila, že Feriha jej všetko závidí...

Celý Emirov život, ale i jeho vyhliadky do budúcnosti sa v jedinej chvíli ocitnú v troskách, ako po bombardovaní – keď na dvere jeho bytu zazvoní jedna z jeho početných známostí na jednu noc, ktoré si priehrštím dopriaval počas rozchodu Ferihou, sprevádzaná svojou mamou. Prišli mu totiž oznámiť, že... Bude otcom! Je z toho v šoku a zdesený – a nedokáže Ferihe povedať pravdu, pretože sa (a nie celkom bezdôvodne) obáva, že by ju odhalením tejto novinky mohol raz a navždy stratiť! No skôr či neskôr bude musieť vyjsť s pravdou von, pretože dievčina, ktorá vraj nosí pod srdcom jeho syna, je už v polovici šiesteho mesiaca! A nech už o svojom otcovstve pochybuje akokoľvek, testy DNA bude možno urobiť až po pôrode... Lara (Feyza Civelek) a jej mama sa cítia krajne nepríjemne, keď na seba akurát v ich butiku narazia Sanem a Aysun, ktoré si nič nedarujú!

Mehmet zájde za Emirovým otcom Ünalom, aby si ako chlap s chlapom pohovorili o aktuálnom súdnom spore. No dopadne to úplne katastrofálne, pretože Ünal sa správa ešte arogantnejšie ako zvyčajne - a napokon nechá Mehmeta bez milosti vyhodiť! No krátko nato čaká riadne studená sprcha aj Ünala, pretože Sanem mu nielenže celý deň nedvíha telefón, ale navyše odmietne aj osobnú návštevu – vraj dnes skrátka „neprijíma hostí“! Na Emira je toho dnes naozaj akosi priveľa... Keďže v sebe stále nenašiel dosť odvahy povedať Ferihe pravdu, zverí sa aspoň Korayovi, aby sa mu aspoň trošku uľavilo. No na úľavu by razom zabudol, keby čo i len tušil, čo mu hrozí – diabolská mama jeho tehotnej známosti na jednu noc totiž do celej veci zaangažovala bulvárneho novinára, ktorý už urobil pár spoločných fotografií budúcich rodičov – keď Emir svoju exaférku sprevádzal na ultrazvuk – a len čaká na vhodnú príležitosť vyrukovať s týmto pikantným škandálikom!

Keď sa Gülsüm pokúsi zviesť Koraya, veľmi ju raní jeho odmietnutie z toho najúprimnejšieho dôvodu - pretože skrátka nie je Hande... No a keď sa Gülsüm ako-tak spamätá, nanešťastie opäť požiada o pomoc Seher, ktorá dostane naozaj „skvelý“ nápad – jednoducho z nej Hande urobiť! Aj Cansu čaká mimoriadne tvrdé pristátie v realite, keď náhodou zistí, že Feriha a Emir všetkým klamú a v skutočnosti sa nikdy nerozišli! Tvári sa, že už je dávno nad vecou a že sa pre nich teší, dokonca sa s oboma chce priateliť, v skutočnosti to v nej ale riadne vrie a plánuje niečo naozaj strašné – chce totiž Emira s Ferihou počas spoločnej večere otráviť jedom na krysy! Vlastne... To aj urobí!

Sledujte vo štvrtok, 24. mája, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Feriha - pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na