DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Emir z Ferihy v šoku: Toto skutočne nečakal

10. 10 2019 16:00 | jt
Cagatay Ulusoy
Cagatay Ulusoy Foto: Instagram Çağatay Ulusoy

Seriálovému idolu sa podarilo to, o čom mnohí jeho hereckí kolegovia iba snívajú.

V pondelok, 7. októbra, sa v hlavnom meste Spojených arabských emirátov Abu Dhabi odovzdávali ceny Muž roka 2019, ktoré organizovala stredovýchodná edícia svetoznámeho magazínu GQ.

Medzi mnohými známymi osobnosťami nominovanými na túto cenu v rôznych kategóriach sa objavil aj turecký herec Çağatay Ulusoy, alias nezabudnuteľný Emir z Ferihy. Ten získal ocenenie „Televízna hviezda roka 2019“. Herec aktuálne hviezdi v seriáli Hakan: Muhafiz / The Protector, ktorý sa stal hitom internetovej videoplatformy Netflix.

Podľa redaktorov magazínu je Çağatay osobou, ktorá si toto ocenenie skutočne zaslúži. Je to nový hrdina, ktorý rozvíja svoj talent, venuje sa písaniu scenárov a réžii.

Vo svojom prejave herec poďakoval celému tímu časopisu GQ za toto ocenenie. Vďaka nim prežil nezabudnuteľný večer v arabskej metropole. Pre Çağataya je to jeho prvé medzinárodné ocenenie. Turecké seriály už 20 rokov dobývajú svet a je veľmi šťastný, že práve takto môže nadviazať priateľské vzťahy medzi Tureckom a zvyškom sveta.

Zdroj: Facebook/CagatayUlusoy

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Feriha - pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na